PAS NOIZYT, DAFINA ZEQIRI PRISH MARRËDHËNIET EDHE ME DHURATA DORËN, ÇFARË KA NDODHUR ME TRE KËNGËTARËT

489

Kohët e fundit është përfolur në media se miqësia mes dy këngëtarëvë të njohur Dafina Zeqiri dhe Noizyt kishte marrë fund.

Edhe pse vitin e kaluar dyshja solli një bashkëpunim të suksesshëm ato nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instgram.

Por Dafina nuk ka prishur miqësinë vetëm më Noziy por edhe me miken e saj të ngushtë Dhurata Dora.

Dafina ka hequr nga lista e miqve në ‘Instagram’ Dhuratën dhe kjo e fundit po ashtu nuk e ndjek më këngëtaren.

Kujtojmë që pak ditë më parë u përfol se Noizy dhe Dhurata do të sillnin një bashkëpunim, mirëpo nuk dihet se nëse ky është shkaku i prishjes së raportit mes dy këngëtareve.