HYRJELAJMEHOROSKOPINetë të zjarrta ju presin, shenjat e horoskopit më me fat në...

Netë të zjarrta ju presin, shenjat e horoskopit më me fat në dashuri këtë javë

Tashmë është momenti i tyre.

Si çdo javë, Parada e Horoskopit vë në plan të parë shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e dashurisë. Ja cilat janë shenjat më me fat për këtë javë:

Bricjapi:
Marsi të bën shumë bashkëpunues dhe me dëshira të ndezura, për kënaqësi të partnerit/es. Ke mendime ‘pikante’ këtë fundjavë!

Virgjëresha:
Hëna e zezë mund të ndezë dëshirat e ‘ndaluara’ në zyrë! “Arti i dashurisë’ për ty nuk ka sekrete.

Akrepi:
Të presin netë të zjarrta, për të hequr çdo tension që ke akumuluar gjatë javës. Erosi do arrijë nivele të larta.

Ujori:
Në sferën sentimentale nuk ke asnjë tabu dhe arrin të kënaqësh me ilaritet edhe dëshirat më të çuditshme të partnerit

TE TJERA

spot_img