”Planet tuaja do te behen realitet” Astrologia Meri ben paralajmerimin per kete shenje…

1744

Parashikimi Astrologjik nga Astrologia Meri

Plane Ide dhe Strategji.

Sot dita e fundit e Muajit dhe e Pashkeve dhe kemi nje lidhje te bukur misis Marsit ne Binjak dhe Merkurit ne Dash

Dite me inidiativa dhe vendimarrje te rre zikshme dhe me risk Dite me ide te reja dhe veprim te shpejt

Dite ku mund te marrim ate qe na takon dhe te thurrim strategji te reja Dite hakmarrjeje Dite ku edhe Dipllomacia mund te lozi rol paresore.

Dashi
Nje mundesi e dyfishte apo me nje gur te vr isni dy zogj Ka shanse per udhetime e takime te mira

Demi
Nje strategji e mire ne aspektin ekonomik do ju sjell fitore Nje As nen menge do jete celsi i suksesit

Binjaket
Mund te merrni nje fitore me nje ide te zgjuar apo nje strategji e cila me ne fund gjen objektivin e vet Do keni takim romantik sot

Gaforrja
Do perthithni cdo kundershtar ne kauzen tuaj duke i dhene celsat ne dore por ne fakt vetem celsat pasi ju do i keni dyert hapur

Luani
Ndiqni keshillen e diplomacise dhe te lojes se dyfishte Mund te merrni pergjigje pozitive edhe aty ku nuk e prisnit

Virgjeresha
Do shpenzoni per te siguuruar nje pozicion me dominante ne karriere Por mund te blini edhe nje martese

Peshorja
Nje ide e re bashkepunuese ju con me larte tek nje ngritje cilesore dhe bashkepunim me jashte vendit

Akrepi
Puna dhe parate do mbajne njera tjetren Fitimi do jete i dyfishte nese arrini nje projekt pune apo kapni nje mundesi

Shigjetari
Ju pret nje martese me dashuri por ju pret edhe dikush qe nuk mund ta mendoj jeten pa ju megjithese bene jete te dyfishte

Bricjapi
Sot mund te keni nje ndihmese ekonomike nga nje i afert qe ju ndihmo ne lidhje me punen ose mund te zbuloni sendukun e gjyshes me para

Ujori
Do keni nje takim me dashurine sot ose do rre mbeni zemren e dikujt qe ishte ne nje lidhje tjeter

Peshqit
Ha kmarrja dhe e drejta duhen trajtuar si mundesi qe te risni performancen tuaj dhe guximin per te vepruar