Nuk E Pranojnë Por…Arbana Osmani ‘Kapet Mat’ Me Regjisorin Në Borsh

Prej muajsh në mediat rozë ka qarkulluar lajmi sipas të cilit moderatorja e njohur ka nisur një lidhje me regjisorin e programit që ajo drejton, Eduart Grishaj.

 

 

Gjatë gjithë kësaj periudhe ku në mediat rozë është folur shumë për këtë romancë të mundshme, Arbana s’ka dhënë asnjë shpjegim, por duket shumë e lumtur gjithashtu ato i komentojnë shpesh njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

 

 

Dhe së fundmi intv.al ka treguar se moderatorja e njohur ka kaluar fundjavën në Borsh me djalin dhe me regjisorin e emisionit të saj Eduart Grishaj.

 

 

Këtë e tregon mjaft mirë fotoja më poshtë ku shihet dyshja teksa Eduardi po fotografon moderatoren, Arbana Osmani. Dyshja këtë fundjavë vendosi ta kalojë në Borsh në South Outdoor Festival, ku morën pjesë edhe shumë personazhe të famshëm shqiptarë.

 

 

TE TJERA

spot_img