Pamje brenda shtepise se Irma Libohoves, ja sa bukur e ka rregulluar ajo

1569

Irma Libohova mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës dëgjohen prej vitesh.

 

 

Irma mbetet edhe një nga VIP-at më të komentuar në media dhe shumë aktive në rrjete sociale ku ndan shpeshherë foto nga përditshmëria.

 

 

Së fundmi Irma ka publikuar një foto nga shtëpia e saj ku shkruan se është e lumtur që u rikthye.

 

 

Këngëtarja duket se i adhuron lulet pasi ka shumë të tilla rreth shtëpisë, gjë që e ka bërë ambientin mahnitës.

 

 

Irma ka marrë shumë komplimenta nga fansat, si për pozën, edhe për shtëpinë.