HYRJELAJMEHOROSKOPI‘Jete e re jashte vendi’ Astrologia Meri ben parashikimin e bukur per...

‘Jete e re jashte vendi’ Astrologia Meri ben parashikimin e bukur per kete shenje…

Zonja Meri ka dhënë parashikimin e saj për të gjitha shenjat e horoskopit.

Ajo e vë theksin kryesisht te shenja e shigjetarit, i cili do përballet me disa ndryshime drastike, shkruan meganews.al.

Fuqi ngritjeje

Sot Jupiteri ne Shigjetar behet i Kundert dhe do filloj nje periudhe ku ceshtje ligjore apo personale qe i kemi nenvleftesuar apo nuk i kemi dhene rendesi do marin drejtim dhe rendesi per tu rregulluar

Kundershtimi qe bene Jupiteri me Merkurin ne Peshk tregon ngathtesi praktike dhe shume filozofi

Kujdes ne marreveshje te reja ekonomike dhe tregetare

Dashi
Nje ceshtje ligjore rikthehet per tu sqaruar Sot mos beni marreveshje me jashte vendit apo vendime per zhvendosje

Demi
Nje ceshtje ekonomike nuk shkon si duhet dhe mund te bini viktime e nje vjefhjeje apo humbjeje ekonomike

Binjaket
Mund te beni nje marreveshje qe do jete deshtim per ju ne ceshtje kartiere Sot mund e kaluara te hakmerret me ju

Gaforrja
Do keni nje problem zhvillimi me punen ku diskutimet do jene keqkuptuese si edhe situatat perreth nuk do ju ndihmojne

Luani
Jepini fund nje ceshtjeje personale apo nje ngaterrese ekonomike Mos pretendoni te dilni fitues ne shkembime ekonomike sot

Virgjeresha
Nje bashkepuntor do ju kapi ne nje gabim ligjor dhe ju duhet shume pune te sqaroni pozicionin tuaj

Peshorja
Mos debatoni sot ne pune nese nuk keni fakte dhe mos fusni doren ne folene e grenzave nese nuk eshte nevoja

Akrepi
Mund te riktheni shanse te humbura nga e kaluara ne lidhje me punen dhe ekonomine Ka shanse te keni nje romance pa shume ndjenje

Shigjetari
Ka ardhur momenti te rregulloni gabimet e se shkuares Do ju jepet mundesia te ri filloni nje projekt apo lidhje

Bricjapi
Mos u merrni me shume se duhet me te drejten dhe ligjin Mund tju gjejne nje pike te dobet dhe te keptet hallka e zinchirit qe ju mbante

Ujori
Rregulloni cdo dokumentacion dhe takoni cdo person we e njihni si udheheqes shpirteror Ka ardhur koha te nerrni mesime te vlefshme

Peshqit
Duhet te mbylkeni diku ne nje dhome dhe te therrisni energjine tuaj ndihmuese por jo cdo lloj energjie pasi ka mundesi ta ngaterroni nga deshirat tuaja konfuze

TE TJERA

spot_img