LEDRI VULA BABA? ARBANA OSMANI DHE XHEMI SHEHU E UROJNË (FOTO)

390

Dy moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, përveç se janë kolege prej shumë vitesh, ato janë edhe shoqe të ngushta.

Arbana ka publikuar në ‘Instastory’ një video, ku dy vajzat shfaqen në makinën e Xhemit duke udhëtuar.

Vajzat janë duke dëgjuar këngën e Gashit me Ledri Vulën ‘That’s my girl’, kur në një moment Arbana pyet Xhemin: ‘Çfarë problemi ke?’

‘Të urojmë Ledrin se do të bëhet baba’, i përgjigjet Xhemi.

Pas kësaj deklarate moderatoret ia plasin të qeshurës dhe vazhdojnë të dëgjojnë këngën.