Kjo është 39-vjeçarja që është fejuar me shokun 18-vjeçar të të birit

337

Një adoleshent që është fejuar me nënën e shokut të tij më të ngushtë është shprehur se mezi pret që të martohen.

18-vjeçari Chase Gabbard e takoi për herë të parë nënën e tre fëmijëve, Jaimee Brown, 39-vjeçare, kur ai ishte 11 vjeç.

Aso kohe ai ishte bërë shok me djalin e saj Jaice, i cili tashmë është 16-vjeç.

Dyshja, të cilët kanë 21 vite diferencë mes tyre, kaluan vite me radhë duke njohur njëri-tjetrin dhe nisën të afroheshin në vitin 2013 kur nisën vrapin për të humbur peshë.

Kur mbushi 18-vjeç Chase mori guximin dhe e puthi nënën e shokut të tij dhe prej asaj ditë ata janë bashkë.

Jaimee u shpreh:

Nuk e kisha idenë për Chase apo ndjenjat e mia për të derisa ai më puthi. Ishte shok total, por që atëherë ne jemi bërë të pandashëm.”

Lexo edhe:   Një lajm i mirë vjen nga Italia: Kërkon 31 mijë punonjës sezonalë, ja si mund të përfitoni