Ç’bëhet me Marinën, apo nuk e lë ti të dalë? Getoar Selimi: Më ka dalë nami kot…Ja e vërteta

Ata janë dy personazhe të njohur të botës së showbizit shqiptar. Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca dhe reperi kosovar Getoar Selimi janë ndër çiftet që ngjallin gjithmonë kuriozitet për publikun.

Getoari ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan nga ku u pyet edhe për bashkëshorten e tij, Marinën.

“Sikur se kemi parë më, apo nuk e lë ti të dalë?” Kjo ishte pyetja që drejtuesi i “Xing”, Ermal Mamaqi i drejtoi reperit.

Por ai u përgjigj duke thënë se ashtu si ai edhe Marina nuk pëlqen të dalë nëpër intervista. Ndërkohë në lidhje me televizionin tha se moderatorja është tip që zgjedh shumë dhe se e ka të vështirë të vendosë.

Ermali: Një pjesë e rëndësishme e jetës tënde është edhe zonja e parë, Marina.

Getoari: Faktikisht gratë janë para të gjithëve ne.

Ermali: Ç’bëhet me Marinën? Sikur se kemi parë më, apo nuk e lë ti të dalë? Se ju kosovarët thoni se gratë duhet të rrinë në shtëpi.

Getoari: Jo, jo na ka dalë nami kot, s’është ashtu. Unë dhe Marina kemi gjetur njëri-tjetrin, jemi njëlloj. Ajo edhe më herët nuk është se ka dalë nëpër intervista.

Ermali: E kam fjalën nuk po merret me televizion këto kohë.

Getoari: Ajo është tip që zgjedh shumë, e ka të vështirë të vendosë, të zgjedhë diçka.

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura dhe rrugët, sheshet rikrijojnë atmosferën e Krishtlindjes, lumturisë dhe dashurinë e vërtetë…   Ka vende ku dekorimet...

“Çudira shqiptarësh”/ 36-vjeçari refuzon arrestimin, kafshon dhe pështyn policët! Efektivët i vendosin maskën dhe e shoqërojnë në komisariat

Një 36-vjeçar shqiptar u arrestua mbrëmjen e djeshme në Pesaro të Italisë pasi shkaktoi trazira brenda një lokali nate.   Sipas mediave italiane, i riu shqiptar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME