Xhensila beri sot 27 vjece por ja sa diference moshe ka nga bashkeshorti i saj Bes Kallaku/ Foto

Ata janë një nga çiftet më të dashur dhe në vitin 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Bëhet fjalë për çiftin e artistëve Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, të cilët në çdo postim të tyre tregojnë dashurinë e madhe, që kanë për njëri-tjetrin.

Por e dini sa diferencë kanë në moshë Xhensila dhe Besi?

Çifti i njohur kanë së bashku plot 8 vite diferencë, ku Besi është 35 dhe Xhensila 27.

Duket se ata kanë arritur të gjejnë diferencën ideale, sa i përket kuptimit dhe dashurisë mes tyre.

TE TJERA

spot_img