‘TË KËRKOJ TY SA HERË GRINDEM ME GRUAN’ JA SI I PËRGJIGJET LUANA VJOLLCA

452

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet tepër në formë.

E veshur me një fustan ngjyrë rozë, Luana ka pozuar përkrah automjetit të saj luksoz, ndërsa në sy bien linjat e saj seksi dhe mjaft tërheqëse.

Në këtë foto Luana ka marrë shumë komente, por më epiku ishte i një fansi i cili pas pyetjes së moderatores se kush e ka kërkuar atë, fansi i shkroi:

“Unë sa herë kam debatoj me gruan”.

Luana nuk e ka lënë pa përgjigje këtë koment nga fansi i saj.

‘Gruaja jote qenka më e bukura në botë! Duaje fort’, shkruan Luana.