“Shpërthen” Paloka/ Ta shporrim këtë kryeministër

376

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar në lidhje me situatën tek Bregu i Lumit, duke hedhur akuza të forta në drejtim të kryeministrit Rama.

Në një postim në rrjetet sociale, Paloka shkruan se asnjë pushtues nuk është sjellë më barbarisht.

Më tej, ai iu bën thirrje qytetarëve, të ngrihen së bashku dhe “të shporrin këtë qeveri e këtë kryeministër”.

“Asnjë pushtues nuk eshte sjelle me barbarisht …

Shqiptare reagoni.

Zgjidhja eshte vetem nje; te gjithe bashke te shporrim kete qeveri e kete kryeminister . Mos beni sehir kur e keqja shkel mbi jeten e te tjereve !

Mos prisni deri sa e keqja t’ju shfaqet perpara shtepise tuaj !”-shkruan Paloka në postimin e tij./CNA.al