Pas dasmave VIP, këngëtarja shqiptare: Nuk i intereson popullit kush u martua

271

Ditët e fundit dy dasma VIP kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Dasma e Gresa Behlulit dhe dasma e djalit të Remzie Osmanit. Të dy eventet u komentuan gjatë e këtë gjë këngëtarja e njohur Arta Bajrami nuk e ka parë të arsyeshme.

- PUBLICITET -

Në një postim në Facebook, Arta është shprehur se popullit nuk i intereson kush u martua, por nëse ka ndonjë lajm për vizat të cilat vazhdojnë të mbesin problem në Kosovë.

“Ooo nuk i intereson popullit kush u martu e kush jo ?, po a ka naj lajm per viza?”, shkruan Arta.

- PUBLICITET -