HYRJELAJMEHOROSKOPIAstrologe Meri ju paralajmëron, kjo shenjë duhet të bëjë kujdes: Do bini...

Astrologe Meri ju paralajmëron, kjo shenjë duhet të bëjë kujdes: Do bini pre e një plani mashtrues

“Trajektorja e saj Eliptike ne gjysmen e rruges perqafon planetet e sistemit tone Diellor pastaj largohet jashte sistemit.

Duke qene se sot do jete ne kundershtim me Diellin do sjell dyshim dhe mohim te marredhenieve si edhe ndarje. Mund te sjell lajme te rreme si dhe thashetheme te cilat sjellin shume probleme ne marredhenie ne pergjithesi”.

Astrologia njofton se një prej shenjave sot do të bëhet viktimë e një plani mashtrues dhe bëhet fjalë për Peshqit. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat.

Dashi

Ju do jeni shume dyshues dhe nuk do besoni me ne nje marredhenie apo projekt duke dashur ta shembni vete dhe ta humbni

Demi

Per ju do kete lajme te rreme dhe thashetheme te cilat do ju prekin personalisht por edhe ne punen tuaj sidomos nese jeni ne nje moment delikat ligjor

Binjaket

Nuk do beni njohje te mira sot dhe do ndikoheni nga persona qe nuk kane qellime te mira drejt askujt Kjo do ju penalizoj ne jeten personale dhe gjerat qe doni me shume

Gaforrja

Dikush do perpiqet sot tju prish famen emrin karrieren dhe do tentoj akoma te beje veprime qe edhe ata te familjes tju shohin me dyshim

Luani

Mund te josheni nga lakmia per me shume fitime apo me shume arritje dhe te merrni krejtesisht rrugen e gabuar sidomos ate te hakmarrjes

Virgjeresha

Ne situatat qe do ju krijohen do ju duket veteja se ju kane nxjerr ne pension ose keni nevoj per nje pushim te gjate per te ardhur ne vete

Peshorja

Te gjitha qe keni aritur ti ekuilibroni dhe te vini nje rregull dikush qe ju njef do perpiqet ti mohoj si vlera dhe si meritat tuaja

Akrepi

Nje startegji e re pune do ju josh dhe kjo ndoshta qe te viheni ne sherbim te dikujt qe ka sukses pavaresisht menyrave qe e ka arritur

Shigjetari

Jeta juaj errotike do jete ne veshtiresi sot duke pare se asgje qe keni dashur nuk po vjen ashtu sic duhet dhe po ju detyron te beni veprime te pamatura

Bricjapi

Do ndjeheni te sulmuar dhe duhet te kuptoni qe ata qe e kane nisur sulmin kunder jush nuk jane personat perballe por ata te afermit e familjes

Ujori

Ambjenit i bukur dhe plote ideale eshte zevendesuar padashur me nje ambjent pak mizerabel dhe pa auren e duhur per ju

Peshqit

Mund te bini viktime e nje palani mashtrues ne ekonomi dhe dyshues per ate qe keni ne dore dhe e zoteroni si fuqi manaxhuese.

TE TJERA

spot_img