ARILENA ARA EMOCIONON FLORI MUMAJESIN, JA SI E QUAN KËNGËTARI

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara njihen prej vitesh për raportin e tyre të afërt muzikor.

Mirëpo, së fundmi ata nuk kanë pasur ndonjë bashkëpunim dhe u dukë sikur artistët mes tyre kanë shkëputur marrëdhëniet.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, ka qenë vetë Flori i cili ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku shfaqet Arilena duke performuar në ‘The Voice Kids’ në top Channel.

Ajo shfaqet tepër elektrizuese dhe plot energji. ‘Një thesar, në vena…’, shkruan Flori në video.

Kujtojmë që më herët dy këngëtarët së bashku me Dj Vickyn kanëe realizuar këngën ‘Nallane 3’.

TE TJERA