Horoskopi JAVOR: Ja kush jane 2 shenjat me FAT te javes ne dashuri dhe para…

572

Këto janë dy shenjat më me fat për këtë jave:

LUANI

Gjatë gjithë kësaj jave do doni të bëni ato që do ndieni dhe do përjetoni ndjesi të papërjetuara më parë. Ju të dashuruarit do jeni shumë në qejf dhe do përjetoni emocione të papërshkrueshme kur të jeni pranë partnerit.

Ai do tregohet i gatshëm t’ua plotësojë dëshirat në mënyrë që ju të ndiheni sa më mirë. Nëse jeni beqarë duhet të dilni nëpër takime, por jo të vendosni shpejt e shpejt të krijoni një lidhje. Në pune kjo ditë do jetë paksa delikate.

Flisni me takt dhe mos bëni asgjë pa u menduar mirë edhe për të ardhmen. Sektori i financave do jetë i privilegjuar. Nuk pritet asnjë problem në këtë fushë kështu që do ndiheni të qetë kur të shpenzoni..

PESHORJA

Gjatë kësaj jave ka mundësi që klima yjore të jetë e favorshme për gjithçka. Do keni ide shumë të mira dhe zgjidhje praktike për gjithçka.

Ju të dashuruarit do i kushtoni më shumë vëmendje partnerit dhe do tregoheni më të sjellshëm me të. Pas një kohe jo shumë të qëndrueshme dhe të bukur për ju, më në fund do rilindë dielli.

Ju beqarët duhet të tregoheni sa më të matur me takimet që mund të kryeni. Mos i jepni fjalën askujt pa qenë të sigurt. Sipas Dritare.net, në punë duhet të tregoheni të duruar.

Mund të keni edhe ndonjë vonesë, por në fund do arrini suksesin. Në planin financiar duhet të ulni sa më shpejt shpenzimet dhe të bëni një riorganizim.