“Çfarë po bën në shtëpinë time?”/Del fotoja e rrallë e Ermal Mamaqit para 19 viteve

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar disa foto të rralla në Insta Story ku shfaqet moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe për hir të së vërtetës nuk njihet!

Fotot që mund të shikoni më poshtë janë shkrepur para 19 vitesh, ndërkohë në njërën prej tyre,

këngëtarja shkruan me humor: “S’po kuptoj çka po bën ti në shtëpinë time Ermal Mamaqi.”

TE TJERA

spot_img