“Çfarë po bën në shtëpinë time?”/Del fotoja e rrallë e Ermal Mamaqit para 19 viteve

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar disa foto të rralla në Insta Story ku shfaqet moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe për hir të së vërtetës nuk njihet!

Fotot që mund të shikoni më poshtë janë shkrepur para 19 vitesh, ndërkohë në njërën prej tyre,

këngëtarja shkruan me humor: “S’po kuptoj çka po bën ti në shtëpinë time Ermal Mamaqi.”

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat e bardha në thonj mund të kenë shkaqe të ndryshme. Disa prej tyre janë sëmundje,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...