Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare kenge me Snoop Dogg

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Eleni Foureira duket se do shënojë suksesin e radhës. Ajo ka ardhur me një bashkëpunim me reperin me famë botërore Snoop Dogg dhe para pak orësh kanë publikuar këngën “Sirens”.

“Sirens” është një rikthim i këngës legjendare të Eurythmics Sweet Dreams (Are Made of This).

Ajo arriti kulmin e suksesit në nivel ndërkombëtar me pjesëmarrjen në Eurovision 2018, ku u rendit në vendin e dytë me këngën e saj “Fuego”.

Ndërsa kënga e re ka marrë mijëra shikime megjithëse ka vetëm pak orë që është publikuar.

https://www.youtube.com/channel/UCE2a9E3B2EjO0_rg2mgVmlg

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img