ALTINI I ‘MRIZIT TË ZANAVE’ POSTON MEMEN HUMORISTIKE, ISH-DEPUTETI KAUBOJS I ‘NXJERR’ BARKUN NË KOMENT

469

Biznesmeni Altin Prenga ose ashtu siç e njohin të gjithë, Altini i ‘Mrizit të Zanave’ poston shpesh në profilin e tij foto dhe meme humoristike.

- PUBLICITET -

Pak më parë Altini ka postuar një meme si për të thumbuar me humor gjithë shokët dhe miqtë e tij që janë të shëndetshëm dhe në zhargon thirren si ‘barkaleca’.

Mirëpo sfidës së Altinit për të etiketuar një shok që njihet si ‘barkalec’ i është përgjigjur ish-deputeti kaubojs Eduart Ndocaj, i cili ia lënë në koment një foto të tijën në profil dhe ku duket qartë barku i shëndetshëm.

- PUBLICITET -