‘PD DHE LSI DO T’I ÇOJMË PËR SKRAP’, BASHA I KTHEHET RAMËS

305

Kreu i PD Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Rama, për deklaratën e tij në seancën plenare, kur tha se PD dhe LSI do të shkojnë për skrap.

Në një lidhje telefonike me emisionin ‘Të paekspozuarit’, Basha ka thënë se Rama e ka mendjen të flasi vetëm për gjenitalet, ndërsa theksoi se atij i ka ardhur fundi.

‘E ka mendjen të flasi vetëm për gjenitale, skrap e gjëra të tilla.

Ramës i ka ardhur fundit. Një nga shprehjet kryesore të pasigurisë është agresiviteti. Ne nuk do ti vëmë fre gojës së pistë të Ramës’, ka thënë Lulzim Basha.