Reperi i njohur shet shtëpinë super luksoze dhe leket i jep për bamirësi

271

Reperi i njohur ndërkombëtar dhe ndër të preferuarit e publikut, 50 Cent, e ka shitur rezidencën e tij super luksoze në Connecticut.

- PUBLICITET -

Rezidenca ka teatër, studio regjistrimi, dhomë me ekran të gjelbër, dhomë lojërash profesionale, pishinë, klub dhe plot kënde tjera për argëtim.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se 50 Cent e ka shitur rezidencën super luksoze për 3 milionë dollarë por ka dalë me 15 milionë dollarë humbje pasi para 12 vitesh e ka blerë nga boksieri Mike Tyson për 18 milion dollarë.

Tre milionë dollarët 50 Cent i ka dhuruar për bamirësi.

- PUBLICITET -