E mbani mend Anastasian tek ‘Kosem’? Ja si duket sot aktorja

323

Me siguri e mbani mend Anastasian tek “Sulltanesha Kosem”, një nga serialit historik më të ndjekur. Ndonëse nuk qëndroi shumë episode pasi rolin e saj e mori Beren Saat, aktorja Anastasia Tsilimpiou fitoi menjëherë dashurinë e publikut.

PUBLICITET

Kanë kaluar kohë që kur e keni parë për herë të fundit Anastasian, prandaj sot ju tregojmë disa nga fotot e saj më të fundit të cilat aktorja i poston në rrjete sociale.

Aktorja 21-vjeçare nuk ka ndryshuar shumë dhe vazhdon të mbetet shumë bukuroshe. Anastasia nuk e ka lënë pas dore aktrimin duke marrë pjesë në seriale të reja dhe gjithashtu i është përkushtuar edhe modelingut.

PUBLICITET