Dedikim për Florin?/ Ja ç’publikoi Fifi që e fshiu menjëherë më pas

Këngëtarja Fifi ka lançuar së fundmi këngën e saj më të re “Akoma”. Të publikuar në ditën e lindjes më 31 mars, Fifi erdhi për publikun e gjerë me tekst të shkruar vetë.

Ndonëse pritej që të vinte në bashkëpunim apo me projekt muzikor të kantautorit Flor Mumajesi, ky i fundit nuk ngurroi ta mbështeste për klipin e ri.

E teksa dyshohet ende për një lidhje dashurie midis tyre, Fifi i ka intensifikuar sot akoma edhe më shumë zërat. Ajo publikoi një fotografi ku lexohej në të “F2”. Nuk dihet nëse i referohej emrit të saj dhe të Florit,

që nisin me shkronjën F, apo thjesht faktit që emri i saj mban 2 F. Çudi përbën fakti se Fifi e fshiu fotografinë nga “Insta Story”, përpara se të përhapej në media.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img