Dedikim për Florin?/ Ja ç’publikoi Fifi që e fshiu menjëherë më pas

Këngëtarja Fifi ka lançuar së fundmi këngën e saj më të re “Akoma”. Të publikuar në ditën e lindjes më 31 mars, Fifi erdhi për publikun e gjerë me tekst të shkruar vetë.

Ndonëse pritej që të vinte në bashkëpunim apo me projekt muzikor të kantautorit Flor Mumajesi, ky i fundit nuk ngurroi ta mbështeste për klipin e ri.

E teksa dyshohet ende për një lidhje dashurie midis tyre, Fifi i ka intensifikuar sot akoma edhe më shumë zërat. Ajo publikoi një fotografi ku lexohej në të “F2”. Nuk dihet nëse i referohej emrit të saj dhe të Florit,

që nisin me shkronjën F, apo thjesht faktit që emri i saj mban 2 F. Çudi përbën fakti se Fifi e fshiu fotografinë nga “Insta Story”, përpara se të përhapej në media.

“Bashkë ose asnjëri në finale”! Çfarë po planifikon Luizi për Kiarën?

Luiz Ejlli sërish ka përsëritur faktin që nëse del Kiara Tito nga shtëpia, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i...

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...