Çiljeta Xhilaga flet hapur: Ja cfarë kam bërë për…

Çiljeta Xhilaga njihet si një ndër personazhet publike më pa komplekse e që nuk ka aspak ndroje t’i përgjigjet me sinqeritet pyetjeve që i bëhet.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, këngëtarja ndër të tjera ka pranuar se ajo ka realizuar një ndërhyrje estetike në fytyrën e saj për të cilën është penduar menjëherë.

E pyetur nga drejtuesi i emisionit se si ja del të jetë në formë edhe pas kaq vitesh dhe nëse kjo është meritë e geneve të mira apo e shiringae të shtrenjta, këngëtarja u shpreh:

“Me shiringat nuk jam kundra sepse kam bërë dhe vetë para disa vitesh. Bëra para 4 vjetësh ballin, më shkuan vetullat si japonez. Ik Çili thashë mos u merr me këtë punë”.

Sa i përket kësaj teme dhe operacioneve plastike në trup Çiljeta ka pranuar publikisht më herët se ka zgëluar gjokain e saj.

TE TJERA

spot_img