AKSIDENT NË SHKODËR, MOTORRI PËRFUNDON POSHTË FURGONIT, PLAGOSET MOTORRISTI

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në Shkodër. Siç shihet nga pamjet një furgon është përplasur me një motorr.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorrit. Aksidenti mësohet se ka ndodhur pranë shkollës “Arben Broci” në Fermentin.

Ndërkaq, i plagosuri është dërguar në Spitalin Rajonal të Shkodrës.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img