Aktori i madh Reshat Arbana dërgohet në gjëndje të rëndë në spital

Një lajm i trishtë për aktorin e madh, aq të dashur për mbarë publikun, Reshat Arbana.

Burimet i thanë newsbomb. al se aktori është shtruar ditën e djeshme me urgjencë në pavionin e Kardiologjisë në QSUT. Kjo për shkak të një sëmundje ishemike të zemrës e quajtur Angina Pectoris.

Urojmë shumë që aktori i mbi 35 roleve, të rikuperohet shpejt dhe shpresojmë që ministria e Shëndetësisë, pas këtij lajmi, ta ndjekë me përparësi shëndetin e njeriut që i ka falur kaq shumë artit e publikut shqiptar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...