Horoskopi, 27 mars 2019

366

Dashi

Lajme të vogla, por të mira në të gjitha aspektet, edhe në atë sentimental. Bëjani të ditur të tjerëve se po takoheni me një mashkull të ri, por këtë herë për një marrëdhënie serioze.

Demi

Ka shumë mundësi t’ju ndodhë të dashuroheni me shikim të parë. Personat që do të takojnë beqarët do të jenë të motivuar, të duhurit, të ekuilibruar dhe të interesuar për një raport në çift.

Binjakët

Një rival ose rivale do të arrijë të prishë marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do të takojnë persona që do t’i përdorin për favoret e tyre ndërsa më vonë do t’i braktisin.

Gaforrja

Një ndryshim, një fund dhe një fillim i ri për çiftet që kanë kaluar një moment revolucioni dhe transformimi. Beqarët do të zhgënjehen nga largimi i personave interesantë dhe miqësorë.

Luani

Një burrë serioz do t’ju ndihmojë jo pak për të gjetur rrugën e duhur. Për beqarët janë parashikuar takime interesante, të cilat mund të përfundojnë në një interes më serioz.

Virgjëresha

Personat që janë çift do të kenë mungesë dëshire ndaj partnerit, mungesë dashurie dhe shumë shpejt kjo gjë do t’ju hapë probleme. Beqarët do ta kuptojnë se kanë harxhuar kohë me persona të kotë.

Peshorja

Çiftet do të ndihmohen nga harmonia dhe nga ambienti rrethues në të cilin jetojnë. Ndërsa beqarët do të kenë mundësi të takojnë persona simpatikë, të sjellshëm në ambientin e punës.

Akrepi

Tregoni kujdes nga një person që ju qëndron pranë, por që është shumë egoist, pa rregulla e pa moral. Në aspektin e dashurisë nuk do të takoni personat e duhur. Mos merrni vendime sot.

Shigjetari

Një grua në moshë do të ndihmojë personat që i përkasin shenjës së bricjapit që të kurorëzojnë ëndrrën e tyre ose të kalojnë një krizë. Beqarët do të zbulojnë shpejt personat që janë të dashuruar me ta në fshehtësi.

Bricjapi

Dita e sotme do të karakterizohet nga kritika të vogla. Por kini besim në vetvete. Do të jeni në qendër të vëmendjes së njerëzve, madje edhe të atyre që dëshironi t’i keni shumë pranë.

Ujori

Vuajtje dhe shqetësime, sepse dashuria juaj nuk do të jetë e pastër dhe e qetë. Beqarët do të hasin vështirësi nga më të ndryshmet ndërsa do të zhgënjehen nga ambienti ku jetojnë.

Peshqit

Çiftet do të kalojnë në krizë duke u zënë dhe duke u keqkuptuar. Beqarët do të kenë vështirësi për të “rritur” dashuri të reja ose do të takojnë persona me dyshime dhe pa vlera.