E shohim gjithmone të kuruar, por ja si duket Luana Vjollca pa pike MAKEUP-i ne fytyre/ Foto

1212

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara në rrjetet sociale, ku shfaqet mjaft aktive me fotot që publikon.

Gjithmonë e shohim të kuruar dhe me grim. E megjithatë sot Luana ka vendosur të na suprizojë me foton e publikuar në Insastory bashkë me stafin e saj.

“Ju presin surpriza në ‘Shiko kush luan’. Me stafin tim, më të mirët në botë”, shkruante moderatorja në mbishkrimin e fotos.

Por ajo që na tërhoqi menjëherë vëmendjen ishte pamja e moderatores, e cila qëndron e ulur në tavolinën e punës dhe pavarësisht se është larg nga aparati duket e pa grimuar.

Gjithsesi moderatorja duket sërish bukur edhe thjesht ujë dhe sapun.