‘GRUAS SË SUKSESSHME DUHET T’I…’, ARBANA OSMANI IA THOTË TROÇ MESHKUJVE

408

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe personale.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar në Instastory një thënie nxitëse për femrat të cilat dëshirojnë të jenë të suksesshme në karrierë.

‘Mënyra më e sigurt për të ndihmuar një grua të suksesshme është ti thuash asaj që nuk mundet’, shkruan moderatorja.