Ja sa vjece eshte Eranda Libohova, nuk keni per ta besuar…

Eranda Libohova eshte nje nder kengetaret me te mira te muzikes se lehte me Shqiperi.

Kenget e saj behen gjithmone hite dhe pelqehen nga te gjitha moshat.

Por ajo cfare na ben pershtypje eshte se koha ka kaluar shume shpejt dhe vitet jane vite pavaresisht se Eranda nuk tregon per moshen qe ka.

Ajo eshte plot 50 vjece dhe me thene te drejten ngjan si 30 vjece. Kengetarja do te jete e embel dhe e fresket gjithmone.

TE TJERA

spot_img