ËSHTË ZËNË ME FLORI MUMAJESIN? FIFI I KËRKON LIVE NË EMISION TË PAJTOHEN

Prej disa kohësh në media po përflitet për një lidhje dashurie mes këngëtares Filloreta Raçi, e njohur si Fifi dhe Flori Mumajesit.

Këto zëra i mohuan të dy këngëtarët, por vetëm pak kohë më pas u aludua për një zënkë mes tyre, pasi Fifi dhe Flori nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

E ftuar në rubrikën ‘Dance with Graciano’, Fifi e pranoi se ishte zënë me Florin dhe për këtë arsye i kërkoi publikisht që të pajtohen.

Dialogu:

Fifi: Flor unë nuk flas por rëndësi ka që ka shumë mundësi që ky emision të na pajtojë ne të dyve.

Graciano: Pse jeni zënë?

Fifi: Jo veç jemi heq nga Instagrami. Por rëndësi ka që një ditë jo shumë të largët të rregullohen gjërat.

TE TJERA