Xhensila fotografohet per here te pare me Ajken, ja si duken nene e bije shetitje nga liqeni/ foto

Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë në korrik të këtij viti duke sjell në jetë vajzën, Ajka.

Deri më sot nëna e re nuk ka publikuar asnjë foto të vogëlushes e madje as nuk është fotografuar ndonjëherë së bashku me të.

Bordo.al ka siguruar disa foto paparazzi ku shihet këngëtarja teksa shëtit në zonën e Liqenit artificial në Tiranë së bashku me të bijën 4 muajshe dhe një zonjë tjetër.

Ajka shihet e veshur me një veshje të bardhë e kapuç në kokë e madje në njërën nga fotot Xhensila shihet edhe duke ushqyer të voglën./ gazetaexpress

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...