Ja kush janë VIP-at shqiptar që nuk kanë bërë asnjë operacion plastik

Faqja e famshme në Instagram “Vipat e Bllokut”, ka postuar foto të shumë personazheve të njohur, të cilët kanë bërë operacione plastike.

Këto foto kanë berë vërtet bujë dhe akoma më tepër pasi personazhet nuk i pranojnë ndërhyrjet.

Por sërish në ketë profil po të shohim në brendësi, do të gjejm foto të personazheve të njohur, të cilët nuk kanë bërë asnjë ndryshim në fytyrën e tyre. Nese ende nuk i keni parë, ja cilët janë disa prej tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...