NARD POLIA, PERCILLET NE BANESEN E FUNDIT

Eshte percjelle per ne banesen e fundit Nard Polia. Te aferm, miq nga Shqiperia e Kosova i kane dhene lamtumiren e fundit djalit qe do te personifikohet gjithmone si Nardi i Thethit.

32 vjeçari Nard Polia u qellua me armë zjarri pasditen e 20 marsit në Shkodër ku humbi edhe jeten ne automjetin e tij fuoristrade.

Nard Polia nga fshati Theth i Dukagjinit është qëlluar nga një person me motorçikletë i ka dalë përpara dhe e ka qëlluar disa herë me një armë automatike dhe aq akoma nuk eshte identifikuar.

Fillimisht 32 vjeçari mbeti i plagosur rëndë dhe më pas humbi jetën pasi u transportua në spitalin rajonal të Shkodrës.

Nardi ka lene pas nje vjaze 3 vjeçare e cila kishte nje lidhje te forte me te si edhe bashkeshorten e tij shtatzene.

TE TJERA

spot_img