Elvana Gjata behet NUSE / Foto/

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Pa dashuri”, e cila është kolonë zanore e filmit komedi, “2 Gisht Mjaltë” që në kinematë shqiptare do ta gjeni nga data 28 mars.

“Pa dashuri” është shoqëruar me një video ku përmban momente nga filmi dhe është publikuar në kanalin zyrtar të artistes në Youtube

Për tekstin dhe muzikën janë përkujdesur: Arsim Bunjaku dhe Lyrical Son, ndërsa për miksimin dhe masterizimin, “PressPlay”.

Ky është projekti i dytë muzikor i artistes për vitin 2019, pasi që më 26 shkurt kishte publikuar këngën, “Tavolina e mërzisë” që deri më tani numëron mbi pesë milionë klikime në kanalin Youtube.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...