HYRJELAJMEE LIDHUR ME REGJISORIN E EMISIONIT, SHENJA TË TJERA QË KONFIRMOJNË TË...

E LIDHUR ME REGJISORIN E EMISIONIT, SHENJA TË TJERA QË KONFIRMOJNË TË VËRTETËN E ARBANA OSMANIT

Ditët e fundit moderatorja e njohur Arbana Osmani ka qenë në qendër të mediave për shkak të lidhjes së saj më të re me regjisorin e emisionit Eduart Grishaj.

Ndonëse asnjëri nuk ka konfirmuar asgjë, shenjat flasin se ata janë bashkë.

Së fundmi, në profilin e moderatores është vënë re prezenca me anë të komenteve e vëllait të Eduardit, Ylli.

Arbana ka publikuar një foto e veshur bardhë e zi dhe Ylli i shkruan ‘Mirëmngjes zemer’.

Kujtojmë që edhe herë të tjera ata janë shfaqur së bashku. Kjo bën të kuptohet që mes çiftit lidhja është bërë më serioze, edhe pse në fshehtësi.

TE TJERA

spot_img