Njihuni me “Taramelja”, vogëlushi shqiptar që po thyen rrjetin (Video që nuk duhen humbur)

Të gjithë e kemi parë emisionin e fëmijëve, “Në kurthin e Piter Pan” i cili drejtohet nga Alketa Vejsiu. Në këtë emision janë shumë fëmijë të cilën përgatiten për të thumbuar arstistët, aktorët apo këngëtarët të cilët ftohen në emision.

Virale janë bërë shqiptimet e fjalëve të një prej fëmijëve, Xheison Bafti i njohur ndryshe si “Taramelja”. Një fëmijë tepër gazmor i cili ngaqe eshte i vogel nuk shqipton saktë dot shkronjën “K”‘.. P.sh: Karamelja-Taramelja, duke e zëvendësuar ‘K’ me shkronjën ‘T’.

Është tepër i dashur dhe i preferuar nga të gjithë, identifikohet lehtë me pseudonimin (Taramelja).

Më poshtë mund të ndiqni disa prej videove më të komentuara në rrjete sociale të Xheison Baftit (taramelja).

TE TJERA

spot_img