FOTO/ Brenda shtëpisë së Elita Rudit dhe reperit Gjiko

373

Një muaj më parë moderatorja Elita Rudi së bashku me reperin Gjiko u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi djali i tyre të cilin e pagëzuan me emrin Zëri.

Gjithashtu moderatoja është shumë aktive në Instagram dhe tani pasi ajo është bërë nënë.
Siç duket moderatorja nuk ka shumë kohë të përkujdeset për veten e saj dhe dhe në pamundësi për ta lënë Zërin vetëm, ajo ka thirrur mikun e saj stilist në shtëpinë e saj.

Dhe nga videoja e publikuar në Instagram ajo ka publikuar dhe pamje nga shtëpia e saj.

Nga pamja duket se në shtëpinë e moderatores mbizotëron ngjyra e bardhë e kombinuar me të zezën.

Para se të bëheshin prindër, Elita dhe Gjiko treguan ambientet e një shtëpie të re që ishte ende e papërfunduar dhe nuk e dimë nëse bëhet fjalë për të.

”Tani po rregullohem në shtëpi’ ka shkruar në video Elita.

Lexo edhe:   Po përhapet me shpejtësi/ Çfarë është gripi i syrit dhe si mund të kurohet