PROPOZIMI ROMANTIK I BODYBUILDER-IT, I VË UNAZËN TË DASHURIT TË TIJ NË VENEZIA (FOTOT)

Patrick Huber, një trajnjer bodybuilding i ka proprozuar të dashurit të tij Jimmy Sjodin, një atletist noti suedez, në një varke në Venezia.

Sipas fotove që çifti postoi në Facebook, Patcik i ka dhuruar Jimmy një unazë dhe i ka kërkuar që ai ta martohet me të. Jimmy e ka pranuar i lumtur dhe e ka puthur të dashurin e tij.

Fotot e tyre në Instagram kanë sjell shumë reagime pasi disa i kanë uruar ndërsa disa të tjerë kanë reaguar ashpër ndaj ciftit homoseskual.

TE TJERA

spot_img