‘ËSHTË TRE HERË SA UNË’, ENCA I KTHEHET KEQ TREJSI SEJDINIT: TI JE KU*VË

Dy ditë më parë, missi shqiptar Trejsi Sejdini thumboi këngëtaren Enca në emisionin ‘Why Not’ në moderimin e Roza Latit.

‘Sa është një Enca janë tre Trejsa… qysh mund të mos jetë e virgj*r Enca. Kush e mban krik Encën’, tha Trejsi Sejdini teksa u pyet nga ndjekësit nëse është e virgj*r si Enca.

Mirëpo së fundmi ka reaguar këngëtarja me anë të disa videove në Instastory.

‘Ju uroj të gjithëve gjumë të ëmbël dhe mos harroni xhelozia vret’, dëgjohet të thotë Enca në anglisht, por duket se nuk është mjaftuar me kaq, pasi pak më vonë ka kënduar disa vargje në gjuhën angleze.

‘Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një ku*vë, dhe ne të gjithë të urrejmë ty’, thotë Enca.

TE TJERA