PAS LARGIMIT, KEJVINA THUMBON VELINËN E RE TË ‘XING ME ERMALIN’: VETËM NJË SPEC I KUQ…

Dy ditë më parë Kejvina Kthella konfirmoi largimin nga ‘Xing me Ermalin’.

 

 

Gjatë puntatës së kaluar të këtij emisioni, velina tha se së shpejti do e shohim në një kanal të fuqishëm italian dhe kjo ishte arsyeja e largimit të saj.

 

 

 

Ermali e falenderoi për punën e deritanishme dhe publikoi disa momente pikante të Kejvinës, ndërkohë që shpalli publikisht vendin e lirë në Xing me Ermalin.

 

 

Mirëpo së fundmi Kejvina ka thumbuar velinën e re që do ta zëvendësojë.

 

 

‘Vetëm ky speci i kuq më zëvendëson mua te xingu’, shkruan ajo, teksa i thotë hapur velinës së re, e cila ende nuk është bërë publike, që sado të mundohet nuk do mund të zërë vendin e saj.

 

 

TE TJERA

spot_img