‘ËSHTË TRE HERË SA UNË’, TREJSI SEJDINI THUMBON KEQ ENCËN

Missi shqiptar, Trejsi Sejdini ka qenë e ftuara e djeshme e emisionit ‘Why Not’ në moderimin e Roza Lati

Në një moment ajo ka vendosur që së bashku me Rozën t’i përgjigjej pyetjeve negative që ndjekësit e saj i kishin lënë në ‘Instagram’.

Njëri prej tyre e ka pyetur missin se nëse dhe ajo është e vi.rgj.ër si Enca. Trejsi i ka surprizuar të gjithë me përgjigjen e dhënë.

‘Sa është një Enca janë tre Trejsa ..qysh mund të mos jetë e vi.rgj.ër Enca. Kush e mban krik Encën.” , tha Trejsi Sejdini.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img