AMI E THOTË HAPUR PËR PUBLIKUN: ‘ERMALI MË BEZDIS SHUMË NË SHTËPI’

Moderatorja Amarda Toska e ftuar mbrëmjen e sotme në spektaklin ‘Në kurthin e Piter Pan’ i është përgjigjur pyetjeve të fëmijëve.

Të shumta ishin ato që lidheshin rreth marrëdhënies së saj me bashkëshortin, Ermal Mamaqi.

Ndër të tjera një vogëlush e ka pyetur nëse bën ‘Xing me Ermalin’ në shtëpi dhe përgjigja e Amit ka qenë vërtetë interesante.

‘Po, bëjmë… e di çfarë ka Ermali të keqe në shtëpi. Pastën e dhëmbëve e le të hapur kapaku, merr lugën dhe e lë sirtarin e hapur, ose dritat në shtëpi nuk i fik, edhe keto gjëra më bezdis. Në shtëpi nuk është i kujdesshëm’, tha moderatorja.

TE TJERA