“Hajdutja e Top Channel”/Ish banori i BB shpërthen kundër Arbana Osmanit

E mbani mend Klodin e Big Brother që bëri bujë në ‘Big Brother 3’ me orientimin seksual duket se nuk i ka dalë akoma inati me Arbana Osmanin, prezantuesen historike të reality-show Dua te te bej te lumtur.

Klodi ka lënë një koment në faqen e Top Channel duke e konsideruar Arbanën ‘mashtruese dhe hajdute’.

Nuk dihet saktë nga buron kjo intolerancë për prezantuesen teksa kujtojmë se në vitin 2012 Arbana kishte deklaruar se Klodi është përsoni më antipatik për të ndër edicionet e Big-ut.

Nuk kishte munguar një koment therrës as nga ish-konkurenti i cili u bë i njohur për faktin se për të parën herë në ekran, pranoi orientimin e tij homoseksual.

Kjo vajzë [Arbana] është mësuar t’i shfyrtëzojë njerëzit. Erdhi, më kërkoi sapo dola nga Bigu në Top Albania Radio dhe për tre muaj nuk më pagoi’ – pati deklaruar Çelaj, shkruan Prive.

TE TJERA

spot_img