BASHA PARALAJMËRON RAMËN:NUK DO TË KESH ASNJË MINUTË QETËSI

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur kryesinë e PD-së.

Pjesëmarrës në mbledhje kanë qenë ish-deputetët dhe krerët e degëve.

Bëhet me dije se në takim janë diskutuar çështje për organizimin e partisë.

Basha është shprehur se për kryeministrin Rama nuk do të ketë asnjë minutë qetësi dhe se ikja e tij është çështja e emergjencës kombëtare.

TE TJERA