XHENSILA MYRTEZAJ BËN URIMIN E VEÇANTË PËR NËNËN DHE VJEHRRËN

Ditën e sotme shumë personazhe publikë kanë uruar nënat e tyre në rrjetet sociale.

Nuk ka munguar as këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj, e cila përveç nënës së saj, ka uruar edhe vjehrrën, të ëmën e aktorit Bes Kallaku.

‘Mam, te kam uruar gjithmone per 8-Marsin. Por nuk e kam pasur ndjesine kurre sa sot. Te jesh Nene, e shenjte si ty, si ju. Mam, urime shpirt, dhimbja dhe loti im. Krahet dhe perqafimi im, preheri im dhe supi ku jam mbeshtetur per here te pare. Faleminderit Mam, per gjithcka.

Faleminderit Mami i Besit, Shpresa, me dhe djalin dhe ngrohtesine qe kisha shpresuar gjithe jeten. Perqafime dhe gezuar per te gjitha nenat’, shkruan Xhensila.

Kujtojmë që pak ditë më parë Xhensila ka publikuar klipin më të ri në bashkëpunim me Pirro Çakon. Ky ishte një rikthim për herë të parë i këngëares pasi u bë nënë.

TE TJERA

spot_img