Video/ “Rroftë Monika!”, Rama ‘urdhër’ gruas: Kërce moj aty

Në festën 8 Marsit në Fier, organizuar nga Partia Socialiste, ku i pranishëm ishte dhe Edi Rama, ka patur simpatizante të kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi.

Teksa Rama kërcente me gratë, një zonjë ka thirrur dy herë me zë të lartë, ‘Rroftë Monika”.

Por, kjo gjë nuk i ka pëlqyer kryeministrit Rama, i cili i është drejtuar zonjës, “Kërce, kërce, lëre Monikën, kërce moj aty”.

Kujtojmë që Rama u prit me protesta në Fier nga qytetarët, të cilët kërkojnë largimin e tij.

TE TJERA