‘MË E MIRË E ËMA SE E BIJA’, ALESIA BAMI PREZANTON NËNËN SUPERYLL

469

Prej disa kohësh bukuroshja shqiptare është përfolur në media për pushimin nga puna në Tv Klan dhe kalimin te Top Channel.

- PUBLICITET -

Përpos kësaj, Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të fotove dhe videove që publikon në Instagram.

Me rastin e festës së 8 Marsit, modelja ka publikuar një foto të mamasë së saj në Instastory.

‘Gëzuar e shtrenjta ime.Gëzuar të gjithë nënat 8 Marsin qofshi gjithmonë të lumtura sepse secila nga ju e meriton’, shkruan Alesia krahas fotos, por vëmendjen e ka marrë mamaja e modeles, e cila duket shumë në formë.

- PUBLICITET -