‘I KËRKOJA FALJE KUR E PUTHJA’, AJSI XHAXHAJ TREGON SKENAT E SIKLETSHME TË FILMIT MË DRILONIN

731

Ajsi Xhaxhaj është një nga aktoret shqiptare e cila vitet e fundit ëhstë komentuar gjatë në media për jetën e saj private.

- PUBLICITET -

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e filmit shqiptar “Dashuria s’mjafton”, ku ka luajtur rolin e të dashurës së Drilon Hoxhës.

Në një intervistë për “Gazeta Shqiptare” aktorja ka folur për skenat e sikletshme në film, që sipas saj ishin momentet kur duhet të puthte Drilonin.

“Sigurisht që skenat e puthjes. Unë me Drilonin kemi një miqësi prej pese vitesh. Dhe kurrë nuk e kemi parë njëri-tjetrin në një mënyrë ndryshe. Kur bëhej fjalë për skenat e puthjeve gjithmonë i kërkonim falje njëri-tjetrit më parë e më pas putheshim. Kjo ishte shumë qesharake.

- PUBLICITET -