SHKODËR, GJYSHET DHE FËMIJËT NË BIBLIOTEKËN E QYTETIT

Biblioteka e Shkodrës “Marin Barleti” ka patur disa miq të veçantë në një aktivitet kushtuar 8 marsit të zhvilluara nga bashkia Shkodër. Në sallën e bibliotekës ishin gjyshet shkodrane dhe fëmijë të ndryshëm si të ftuar special.

Një prej fëmijëve tregon raportin me gjyshen, një raport të ngushtë që e kanë të gjithë fëmijët.

Vetë gjyshet mes emocionesh bashkëndajnë eksperienca të ndryshme duke dhënë disa mesazhe të vlefshme për të gjithë shoqërinë.

Ky aktivitet në bibliotekën “Marin Barleti” erdhi si vazhdë e aktiviteteve të bashkisë Shkodër për ditën ndërkombëtare të gruas, 8 marsin me moton “Gra të Guximshme”.

Dojna Mema kujton babain e ndjerë, moderatorja shpreh pengun saj: Do të doja ta kishe mbajtur në krahë…

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është bërë nostalgjike ditën e sotme duke kujtuar në një foto të atin e saj të ndjerë.   Dojna publikoi në...

Çmendet Megi Pojani, puthet në buzë në mes të emisionit me balerinën …

Megi Pojani njihet si një prej femrave më të bukura dhe më pr ov okuese shqiptare, prej javësh ajo është bërë pjesë e spektaklit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...